Liposomální Glutathione 60 ks

Kód: 9483
Na dotaz

Gluthation je jeden z nejvýznamnějších antioxidantů. Dokáže chránit organismus před volnými radikály.  Kromě odstraňování toxinů z těla a ochraně před oxidačním stresem, aktivuje působení enzymů, přispívá k acidobazické rovnováze. Příznivě působí na hormonální rovnováhu. Vzniká v játrech a je součástí metabolických i jiných procesů v těle. Působí jako neuromodulátor a neurotransmiter, přímo ovlivňuje funkci mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gluthation je jeden z nejvýznamnějších antioxidantů. Dokáže nejlépe chránit organismus před volnými radikály a oddaluje procesy stárnutí. Glutathion se při obtížích spojených se stárnutím nebo špatnou životosprávou podává i nitrožilně. Liposomální glutathion se díky své stabilitě a biologické dostupnosti dokáže dostat přímo do buněk, kde vykonává svou funkci.

  • stabilní forma glutathionu v liposomální formě
  • antioxidant
  • ochrana proti oxidačnímu stresu
  • veganské kapsle 

Jak glutathion působí v těle?

Působením volných radikálů se v těle vyskytuje toxický peroxid vodíku. Ten se díky glutathionu, který působí jako koenzym enzymů glutathionreduktázy a glutathionperoxidázy mění v těle na neškodný kyslík a vodu. Kromě odstraňování toxinů z těla a ochraně před oxidačním stresem, aktivuje působení enzymů, přispívá k acidobazické rovnováze. Příznivě působí na hormonální rovnováhu. Vzniká v játrech a je součástí metabolických i jiných procesů v těle. Působí jako neuromodulátor a neurotransmiter, přímo ovlivňuje funkci mozku.

Kde se glutathion vyskytuje?

Glutathion se přirozeně vyskytuje v mase, ovoci, zelenině, v pivovarských kvasnicích, ořechách a luštěninách. Jeho tvorbu podpoříte částečně konzumací těhto potravin, ale také pravidelným aerobním cvičením. Vitamín C, selen, rybí tuk a ostropestřec působí s gluthationem ve vzájemné synergii.

Kdo by měl glutathion užívat?

Hladina glutathionu se snižuje s rostoucím věkem, při vysoké fyzické i psychické zátěži, při pobytu ve znečištěném prostředí, při kouření, vystavování se UV záření a při špatné životosprávě. Pokud jste vystaveni dlouhodobě těmto vlivům, doporučujeme glutathion užívat.

Složení:
L-glutathion (redukovaný), Liposomální patentovaná směs. 

Obsah látek: 1 dávka (2 kapsle) 
L-glutathion (redukovaný)           300 mg*
Liposomální proprietární směs   450 mg*
*Denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování:

Denní doporučená dávka je 2 kapsle v jednom podání. Nejlépe během jídla.  

 

Prodávající:

GOODIE s.r.o.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení