Bambusový zubní kartáček - vzor piktogram

Kód: 8596299010304
Značka: Goodie
Na dotaz

100% přírodní bambusový kartáček extra soft je další z řady ekologických výrobků, které nezatěžují životní prostředí a díky kterému budou čisté a zářivé nejen vaše zuby, ale i vaše karma a karma celé planety. Vyberte 1 nebo více ze 4 krásných variant, díky kterým můžete mít více kartáčků v jedné domácnosti bez rizika záměny.Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění zubů je součást každodenního života a proto stojí za to se nad tím trochu zamyslet. Možná vás už napadlo, že i plastový zubní kartáček by se dal vyměnit za ekologičtější variantu. Právě takovou vám nabízíme v podobě zubního kartáčku ručně vyrobeného z bambusového dřeva, které nezatěžuje životní prostředí, ani naši karmu. Výsledkem používání kartáčku jsou krásně čisté a zdravé zuby a dásně díky extra jemným štětinkám z biologicky odbouratelných přírodních vláken z bambusové buničiny bez stop ftalátů a BPA, které se dostanou do všech míst. Využijte potenciál přírody a vyměňte plastové kartáčky za krásný ekologický zubní kartáček. Balení kartáčku je vyrobeno z recyklovaného papíru.

Proč bambusový kartáček?

Na prvním místě je naše planeta Země, kterou bychom neměli zatěžovat plastem vyrobeným z ropného neobnovitelného zdroje, který končí v oceánech a planetu nenávratně zamořuje. Člověk spotřebuje za život stovky plastových kartáčků, které tvoří více než polovinu plastového odpadu. Dejte přednost ekologické variantě zubního kartáčku vyrobeného z velmi šetrného bambusového dřeva, která šetří přírodu a celou planetu. Bambus vyroste denně až o 1 metr a na své ploše vytváří více kyslíku než jiné stromy, navíc se jedná o znovuobnovitelný zdroj a rozložitelný materiál.

Kartáček z bambusu ve svém originálním provedení s našim logem GOODIE skvěle vypadá i na fotkách! #bamboo

Vyberte 1 nebo více ze 4 krásných variant, díky kterým můžete mít více kartáčků v jedné domácnosti bez rizika záměny.

Paramtery:

délka kartáčku 17 cm

délka vlákna 11 mm

tloušťka vlákna 0,13 mm

hustota 80 vláken v jednom otvoru

Použití:

Řekněte STOP plastovým a dejte přednost bambusovým kartáčkům, které můžete s čistým svědomím vyhodit a nevytvářet špatné karmické nánosy.

Údržba:

Po každém použití propláchněte vodou. 

Složení:

100% bambus

Původ : Země EU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení