Bambusové brčko

Kód: 8596299010298
Značka: Goodie
Na dotaz

100% ekologické bambusové brčko vyrobeno přírodou a opracované ručně z kvalitního recyklovatelného materiálu znásobí požitek z každého nápoje a posune ho na jiný level.Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambusové brčko je vyrobeno z přírodního udržitelného zdroje a ručně šetrně opracováno bez použití chemikálií nebo syntetických látek. Každý kus je originál.

Brčko z bambusu ve svém provedení se šmrncovním nápisem “Bamboo Straw” a našim logem GOODIE skvěle vypadá i na fotkách! #bamboostraw

Paramtery:

délka cca 20 cm

Použití:

Řekněte STOP jednorázovým plastovým brčkům a dejte přednost bambusovému brčku, které můžete nosit stále u sebe a kdykoliv ho použít k pití kombuchy, ovocných nebo zeleninových šťáv, smoothie, jakýkoliv nápojů, které máte rádi vy i vaše děti.

Věděli jste, že?

Od roku 1960 stoupla spotřeba plastu 20x. V Evropě se vyprodukuje přibližně 26 milionů tun odpadu z plastu, z toho se zrecykluje pouze 30%. Samotná recyklace plastu je ekologicky nepříznivá. Plasty znečišťují moře a oceány, plastová mikrovlákna byla zjištěna v ovzduší, které dýcháme i ve vodě, kterou pijeme.

Údržba:

Po každém použití propláchněte vodou a protáhněte brčkem štětec na čištění. 

Složení:

100% bambus

Původ : Země EU