Růžová voda - růže Alba BIO 100 ml

Kód: 2729
Novinka
Na dotaz

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků růže alba, rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Regeneruje, revitalizuje, vyčistí a osvěží vaši pleť. Má zklidňující účinky po holení. Je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste růžovou vodu aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků růže alba rostoucí, v čisté přírodě bulharských hor. Regeneruje, revitalizuje, vyčistí a osvěží vaši pleť. Má zklidňující účinky po holení. Je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste růžovou vodu aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Růžová voda Goodie je vyrobena šetrnou parní destilací okvětních lístků jedné nejvzácnějších olejnatých růží Alba v bio kvalitě pocházeíjící z panenské přírody bulharských hor. Je vhodná pro všechny typy pleti. Vyrovnává hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a jemně ji vypíná. Má vyživující a regenerační účinky, díky kterým se pokožka snadněji hojí a snižuje se její přecitlivělost.

  • Hydratuje.
  • Zmírňuje projevy akné a výborně dočistí pleť od nečistot a mazu.v
  • Výjimečně blahodárně působí i na oční okolí, které omlazuje, a navíc zmírňuje únavu očí.
  • Je tak jemná, že ji ocení i citlivá dětská pokožka.
  • Udržuje pH pleti v rovnováze.
  • Zklidňuje a chladí pokožku spálenou sluncem.
  • Vhodná po holení jak pro muže tak pro ženy pro zklidnění pokožky.
  • Dochutí vodu, koktejly, dezerty a dodá jim osvěžení.

Použití:

Přímo na pleť nebo na tampónek pro čištění pleti. Můžete přidat přímo do pokrmů či nápojů. 

Původ:

Naše květinové vody jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství v horách v čisté přírodě bulharských hor. Kvalita naší růžové vody je vysoká, že je lze užívat vnitřně (v nápojích či pokrmech).

Výroba:

Šetrná parní destilace je známou a ověřenou metodou stovky let. Květinová voda nebo-li hydrolát je produkován při výrobě esenciálního oleje. Květy rostlin jsou destilovány s čistou horskou vodou na páru. Při kondenzaci páry se odděluje produkt s nejvyšší koncentrací esenciálních látek tedy esenciální olej. Hydrolát odtéká mimo esenciální olej. V květové vodě jsou obsaženy všechny esence rostliny v nižší koncentraci v čisté podobě.

Složení:

100% BIO z růže alba

INCI:

Rosa alba (Rose) Flower Distillate

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu do 25°C.

Minimální trvanlivost:

24 měsíců

Původ:

Bulharsko

Doplňkové parametry

Kategorie: POTRAVINY A NÁPOJE
Hmotnost: 0.18 kg