Růžová voda - Damašská růže BIO 100 ml

Kód: 2728
Novinka
Na dotaz

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků damašské růže, rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Má regenerační a revitalizační účinky na pleť a zároveň osvěží. Zklidňuje pokožku po holení a je vhodná i na citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste růžovou vodu aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků damašské růže, rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Má regenerační a revitalizační účinky na pleť a zároveň osvěží. Zklidňuje pokožku po holení a je vhodná i na citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Růžová voda Goodie je vyrobena šetrnou parní destilací z poupátek vzácné damašské růže v bio kvalitě pocházeíjící z panenské přírody bulharských hor. Je vhodná pro všechny typy pleti. Vyrovnává hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a jemně ji vypíná. Má vyživující a regenerační účinky, díky kterým se pokožka snadněji hojí a snižuje se její přecitlivělost.

  • Má skvělé hydratační účinky.
  • Zmírňuje projevy akné a výborně dočistí pleť od nečistot a mazu.
  • Výjimečně blahodárně působí i na oční okolí, které omlazuje, a navíc zmírňuje únavu očí.
  • Používá se k závěrečné fixaci make-upu.
  • Je tak jemná, že ji ocení i citlivá dětská pokožka.
  • Udržuje pH pleti v rovnováze.
  • Zklidňuje a chladí pokožku spálenou sluncem.
  • Vhodná po holení jak pro muže tak pro ženy pro zklidnění pokožky.
  • Dochutí vodu, koktejly, dezerty a dodá jim osvěžení.

Použití:

Přímo na pleť nebo na tampónek pro čištění pleti. Můžete přidat přímo do pokrmů či nápojů.

Původ:

Naše květinové vody jsou vyrobeny z květin pěstovaných dle zásad ekologického zemědělství v horách v čisté přírodě bulharských hor. Kvalita naší růžové vody je vysoká, že je lze užívat vnitřně (v nápojích či pokrmech).

Výroba:

Šetrná parní destilace je známou a ověřenou metodou stovky let. Květinová voda nebo-li hydrolát je produkována při výrobě esenciálního oleje. Květy rostlin jsou destilovány s čistou vodou na páru. Při kondenzaci páry se odděluje produkt s nejvyšší koncentrací esenciálních látek tedy esenciální olej. Hydrolát odtéká mimo esenciální olej. V květové vodě jsou obsaženy všechny esence rostliny v nižší koncentraci v čisté podobě.

Složení:

100% BIO z damašské růže

INCI:

Rosa damascena (Rose) Flower Distilate

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu do 25°C.

Minimální trvanlivost:

24 měsíců

Původ:

Bulharsko

Doplňkové parametry

Kategorie: POTRAVINY A NÁPOJE
Hmotnost: 0.18 kg