Parakešumák krém 140 g

Kód: 1597
Značka: Goodie
Na dotaz

PARAKEŠUMÁK mluví za vše. Propojením chutí para ořechů, kešu a máku vznikla dokonalá kombinace nejen pro chuťové buňky, ale i pro tělo. Obsahuje živiny, kvalitní rostlinné tuky, bílkoviny a vlákninu. Neobsahuje přidané zvýrazňovače chutí či jiná nežádoucí aditiva. Detailní informace

Detailní popis produktu

PARAKEŠUMÁK mluví za vše. Propojením chutí para ořechů, kešu a máku vznikla dokonalá kombinace nejen pro chuťové buňky, ale i pro tělo. Obsahuje živiny, kvalitní rostlinné tuky, bílkoviny a vlákninu. Neobsahuje přidané zvýrazňovače chutí či jiná nežádoucí aditiva. 

My sami ořechové krémy milujeme a konzumujeme téměř každý den, takže chceme mít vše pod kontrolou. Od výběru kvality a kontroly čerstvosti každého ořechu, přes proces výroby až po balení do sklenic. Dáváme tak vznik opravdu unikátnímu produktu. Naše krémy jsou jemné, lahodné, výživné, zdravé, mají příjemné aroma a neměly by chybět v žádné domácnosti. Lžička parakešumáku doplní energii, živiny a zažene chuť na sladké.

Výhody:

  • bez obsahu přidaného cukru, soli, stabilizátorů, éček, zvýrazňovačů chutí a jiných aditiv
  • obsah kvalitních rostlinných tuků, vlákniny a bílkovin
  • rychlý zdroj kvalitní energie z přírody
  • vegan
  • bez lepku
  • bez laktózy

Použití: Je určen k přímé spotřebě samotný nebo ho můžete přidat do snídaňové kaše, k ovoci, do jogurtu, na lívance či palačinky.

Složení: para ořechy, kešu, mák, datle

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu do 25°C.

Minimální trvanlivost:

24 měsíců

Původ:

Země EU

Nutriční hodnoty (100 g):

Energie: 2623 kJ / 626 kcal
Tuky: 54,5 g
     z toho nas. mast. kys.: 8,2 g
Sacharidy: 25,5 g
     z toho cukry: 14,7 g
Bílkoviny: 9,6 g
Vláknina: 5,6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechové krémy
Hmotnost: 0.14 kg