Karobelka 300 g

Kód: 9349
Značka: Goodie
Na dotaz

Karobelka je spojení kvalitních ingrediencí: mandlí, makadamů a karobu. Sladkou chuť dotváří panela, která má kromě lahodné chuti i super nutriční vlastnosti. Karob neboli rohovník obecný pomáhá navodit pocit sytosti a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Stačí jedna lžička pro doplnění energie a přejdou i chutě na sladké. Autorka receptury je naše ambasadorka Klaudia Smolen. Děkujeme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karobelka je spojení kvalitních ingrediencí:  mandlí, kešu, makadamů a karobu. Sladkou chuť dotváří panela, která má kromě lahodné chuti i super nutriční vlastnosti. Karob neboli rohovník obecný pomáhá navodit pocit sytosti a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Stačí jedna lžička pro doplnění energie a přejdou i chutě na sladké. Autorka receptury je naše ambasadorka Klaudia Smolen. Děkujeme.

Naše ořechové krémy neobsahují palmový tuk, éčka, bílý řepný cukr. Obsahují pouze přirozeně vyskytující se cukry, zdravé rostlinné tuky, vlákninu.

Sami ořechové krémy milujeme a s nadšením vám představujeme novou exkluzivní řadu ořechových krémů, které jsou dokonale jemné. Pracujeme s výběrovou kvalitou vstupních ingrediencí, kterou poznáte na chuti i vůni.

  • velmi šetrné zpracování vstupních surovin žulovými kameny
  • nejvyšší kvalita ingrediencí
  • vegan
  • bez palmového tuku
  • bez bílého cukru

Použití: 

Ořechový krém Karobelka je určen k přímé spotřebě. Můžete si dát jen tak na lžičku při práci nebo když vás honí mlsná. Výborný je ve snídaňové kaši, na lívancích, vaflích či palačinkách. Můžete přidat i do jogurtu.

Složení: 

mandle blanšírované, kešu, panela, makadam, karob

Nutriční údaje na 100 g:

Energie: 2238 kJ / 537,1 kcal
Tuky: 41,2 g
     z toho nas. mast. kys.: 5,3 g
Sacharidy: 23,6 g
     z toho cukry:16,3 g
Bílkoviny: 14 g
Vláknina: 5,9 g

Sůl: 0 g

Vyrobeno: 

ČR

Prodávající: 

GOODIE s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechové krémy
Hmotnost: 0.3 kg