Lyofilizovaná mochyně 45 g

Kód: 1098
Značka: Goodie
Na dotaz

Lyofilizované neboli mrazem sušené plody mochyně peruánksé neboli Physalis si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné. Mají lahodnou svěží, lehce kyselou chuť.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Lyofilizované neboli mrazem sušené plody mochyně peruánksé neboli Physalis si díky šetrnému zpracování lyofilizací uchovávají většinu původních vlastností jako je vůně, chuť, barva a živiny. Jsou krásně křupavé, lehké a výživné. Mají lahodnou svěží, lehce kyselou chuť.

Lyofilizace:

Modernější, efektivnější a sofistikovaný způsob sušení ovoce oproti klasickému je hluboké a rychlé zmrazení ovoce a následné sušení pod nízkým tlakem. Díky tomuto procesu si ovoce zachovává většinu svých původních vlastností jako je chuť, tvar, barva, aroma. Při klasickém sušení se ovoce suší na slunci nebo v sušičkách při vysokých teplotách. Dojde většinou ke změně chuti, barvy, tvaru a v neposlední řadě nutričního profilu. Při lyofilizaci se zachovávají téměř všechny vitamíny a minerální látky v ovoci, je zbavené všech mikrobiálních nečistot a má delší trvanlivost.

Použití:

  • samostatně jako svačina pro děti i dospělé
  • do snídaňových kaší
  • příprava smoothie
  • zdobení při pečení
  • RAW kuchyně

Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota:  1532 kJ / 367 kcal
Tuky:11 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,ř g
 Sacharidy: 44 g
z toho cukry: 44 g
Bílkoviny: 10,3 g
Vláknina: 27,3 g
Sůl: 0,01 g
 

Složení: lyofilizovaná mochyně peruánská

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu do 25°C.

Minimální trvanlivost:

24 měsíců

Původ:

Země EU

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyofilizované ovoce a zelenina
Hmotnost: 0.045 kg